2017/2018

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

„…My swoje Babcie i Dziadków

bardzo kochamy.

I o Ich święcie też pamiętamy.

Wręczymy prezenty, ucałujemy

I przyrzekamy grzeczni będziemy…”

     Takimi słowami wnuczęta z grupy średniaków zapewniały swoich najbliższych o wielkiej miłości i szacunku dla nich. A miały ku temu okazję w środowe popołudnie 31 stycznia. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za tak liczne przybycie i życzymy dużo zdrowia oraz pociechy z wnuków.

B. Sz.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.