2017/2018

Przedświąteczna wizyta przedszkolaków w bibliotece

     Wielkanoc tuż, tuż. Z tej okazji trzy grupy przedszkolaków zawitały do biblioteki, aby wysłuchać opowieści o zwyczajach świątecznych, bajek o zajączku wielkanocnym, pisankach i o taczankach. Dzieci chętnie opowiadały, z czym kojarzą im się zbliżające święta, o kolorowych jajkach i poszukiwaniu prezentów. Grupa średniaków wzięła również udział w warsztatach plastycznych. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do wykonania pięknych i puchowych baranków z waty, które na pewno będą miłą pamiątką z wizyty w bibliotece.

K. Sz.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.