2017/2018

Z wizytą w teatrze

    „Tadek – Niejadek” – to tytułowy bohater spektaklu, który w piątek 20 kwietnia mieliśmy przyjemność oglądać w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu.

     Bogata sceneria, wspaniałe kreacje aktorów, a przede wszystkim pouczająca treść spowodowały wielkie zainteresowanie naszych przedszkolaków. Spektakl ten zapewne na długo pozostanie w naszej pamięci.

     Wiosenna aura zachęciła także do spaceru po pobliskim parku, gdzie podziwialiśmy piękno krajobrazu oraz architektury.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.