2017/2018

Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wlkp.

     We wtorek 12 czerwca dzieci z grupy starszaków i średniaków odbyły wycieczkę do Ostrowa Wlkp. Celem głównym wyjazdu było zwiedzanie Biblioteki Publicznej dla dzieci i młodzieży przy ulicy Królowej Jadwigi. W trakcie pobytu w bibliotece dzieci zapoznały się z jej działalnością, odbyły szereg ciekawych zajęć i zabaw. Kolejnym punktem wyjazdu był spacer po ostrowskim Rynku, a także degustacja lodów. Pełni wrażeń, uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.