2018/2019

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 14 listopada 2019 roku w naszym przedszkolu w grupie maluszków odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”.

Dzieci w obecności rodziców, pani dyrektor i pracowników przedszkola zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Stresu nie było widać, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy.

Pani dyrektor Grażyna Bąk „magicznym” ołówkiem pasowała na przedszkolaki Publicznego Przedszkola im. Królewny Śnieżki wszystkie dzieci, a na koniec wręczyła pamiątkowe dyplomy i upominki. Na dzieci i rodziców czekał także słodki upominek.

Gratuluję rodzicom tak zdolnych dzieci.

B.K.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.