2018/2019

Wieczór z Patronką

„Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie,
A ja przecież wam powiadam:
Krasnoludki są na świecie.”
M. Konopnicka

„Wieczór z Patronką” – to hasło jesiennego spotkania w przedszkolu dzieci z rodzicami i chwile przepełnione ciszą, nastrojem i uwagą skupioną na tekście bajki „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W blasku świec dzieci z najstarszej grupy wiekowej uważnie wsłuchiwały się w bajkę odczytywaną przez rodziców. Wspólnie spędzone chwile, to najlepsze, co można dać dziecku.

Tego dnia nasze przedszkolaki były również pasowane na czytelników i otrzymały pamiątkowy upominek – książkę, bo… „czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

(Małgorzata Gaicka)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.