2018/2019

Policjant w przedszkolu

        W piątek 14 września przedszkole odwiedził policjant, tutejszy dzielnicowy pan Emil Pasternak.

      W grupie średniaków i starszaków rozmawiał z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas drogi do przedszkola, zwracał uwagę, by nie rozmawiać z obcymi i jak się zachować, gdy taka sytuacja się zdarzy.

       Na koniec przedszkolaki otrzymały małe upominki. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.