2018/2019

Pasowanie na Przedszkolaka

       22 listopada grupa najmłodszych dzieci w obecności koleżanek i kolegów, nauczycieli oraz rodziców została przyjęta w poczet przedszkolaków.

    Aktu pasowania dokonała pani dyrektor G. Bąk. W miłej atmosferze dzieci miały okazję po raz pierwszy zaprezentować swoje umiejętności. Nie zabrakło też okolicznościowych dyplomów, upominków, a także wspólnego poczęstunku.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.