2017/2018

Feynmanki 2018 – łamiemy szyfry

     Uczniowie klas IV–VII co miesiąc mają okazję rozwiązywać zaszyfrowane wiadomości. Feynmanki 2018 jest konkursem organizowanym przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej oraz wydawnictwo GWO. Nasi uczniowie co miesiąc na gazetce szkolnej lub stronie internetowej: www.feynmanki.pl mają okazję zmierzyć się z rozwiązaniem szyfru. Prawidłowe odpowiedzi przesyłają są za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie, a spośród wszystkich autorów prawidłowych odpowiedzi co miesiąc 3 osoby z całej Polski wygrywają. Zachęcamy do zmagań i życzymy miłej zabawy.

Magdalena Karbowiak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.