2017/2018

Wyniki Olimpiady Wiedzy

     Znamy już wyniki Olimpiady Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS – MATEMATYKA.PLUS. W naszej szkole konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Zabrało w nim udział 28 uczniów klas III – VII.

     W 28 edycji ogólnopolskiego konkursu laureatem I stopnia z wyróżnieniem, który bezbłędnie rozwiązał test został Adam Kominek, laureatem I stopnia – Natalia Bąk, laureatami IV stopnia Bartosz Niemiec, Zuzanna Kuśnierczak i Bartosz Kujawski, a laureatem V stopnia Piotr Błażejewski.

     Serdecznie gratulujemy laureatom, jak i wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Karbowiak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.