2017/2018

Konkurs „Mistrz Ortografii"

     Na przełomie stycznia i lutego w naszej szkole odbyły się eliminacje do międzyszkolnego konkursu „Mistrz Ortografii” pod patronatem Rady Języka Polskiego oraz Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Celem konkursu było: promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego, kształcenie umiejętności ortograficznej samokontroli i rozwijanie zainteresowań kulturą języka polskiego. Uczniowie w trzech grupach wiekowych zmierzyli się z różnymi dyktandami ortograficznymi. Najlepiej napisali i do kolejnego etapu przeszli:

Amelia Płócienniczak z kl. VI

oraz Bartosz Niemiec z kl. III b.

 

Katarzyna Jędrzejak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.