2017/2018

Bal karnawałowy

    W niedzielę 28 stycznia br. w sali wiejskiej w Topoli Małej odbył się bal karnawałowy dla uczniów szkoły podstawowej. Bogaty program zabaw i konkursów zapewnił wszystkim uczestnikom dobrą zabawę. Rodzice zadbali o kostiumy swoich pociech, dlatego na parkiecie pojawiły się postacie znane z bajek. Tradycyjnie bal zorganizowała Rada Rodziców, zapewniając dzieciom muzykę, zabawę, a także poczęstunek.

Katarzyna Jędrzejak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.