2017/2018

Konkurs wielkanocny

     Na ile uczniowie znają i pamiętają tradycje i zwyczaje wielkanocne? Aby to sprawdzić biblioteka szkolna zaprosiła uczniów do konkursu. Jego celem było popularyzowanie wiedzy o tradycjach i zwyczajach świątecznych. Na uczniów kl. IV – V czekały różne zagadki, krzyżówki i wykreślanki związane z Wielkanocą.

Z testem konkursowym najlepiej poradziły sobie:

1. Zuzanna Kuśnierczak z kl. IV

2. Julia Aniołowska z kl. V

3. Anna Pichlińska z kl. V

 

Gratulujemy!

 

K. Sz.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.