2017/2018

III Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III

     Dnia 05 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III zorganizowany przez panie Ewelinę Perz i Ewę Stachowską. Objęty honorowym patronatem przez wójta Gminy Ostrów Wielkopolski Pana Piotra Kuroszczyka. Nagrody ufundowane zostały z zasobów SKO. Zestaw zadań konkursowych w oparciu o różne źródła przygotowała dla dzieci pani Magdalena Karbowiak – nauczycielka matematyki i informatyki. Do konkursu przystąpiło 17 – cioro uczestników ze szkół w Gorzycach Wielkich, Lewkowa, Wysocka Wielkiego, Lamek, Wtórku, Daniszyna, Łąkocin, Szczur i Topoli Małej.

     Dzieci mogły wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu : sprawnego liczenia, rozwiązywania zadań tekstowych prostych i złożonych, logicznego myślenia i rozumienia pojęć matematycznych.

     Komisja w składzie ( wyłoniona drogą losowania ): pani Arletta Kryś (SP Lewków) , pani Daria Lisik ( SP Łąkociny )i pani Ewa Stachowska (SP Topola Mała) czuwała nad sprawnym przebiegiem konkursu. Po zakończeniu zmagań prace zostały sprawdzone i wyłoniono zwycięzców.

I miejsce zajęła Antonina Sikora ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie,

II miejsce zajął Wiktor Nowicki z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łąkocinach,

III miejsce zajął Jakub Szcześniak ze Szkoły Podstawowej we Wtórku.

Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Bąk – V miejsce i Adam Kominek – VII miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom! 

EP   

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.