2017/2018

„Tryptyk Wielkanocny”

     Uczniowie klas IV – VII przygotowali piękne prace plastyczne w formie tryptyków przedstawiające ostatnie dni życia Pana Jezusa i Zmartwychwstanie. Prace dostarczone przez uczniów pogłębiły wiarę i wiedzę o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa. Tryptyki te biorą udział w Parafialnym Konkursie Plastycznym organizowany przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Gorzycach Wielkich.

Anna Maroszek

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.