2017/2018

„Stop wulgaryzmom”

      21 marca br. odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu adresowanego do uczniów klas IV-VI na plakat pod hasłem „Stop wulgaryzmom”. Konkurs cieszył się dużym zaangażowaniem wychowanków, którzy wykonując swe prace dali wyraz przekonaniu, że nie warto używać wulgaryzmów, gdyż świadczy to o bardzo niskiej kulturze osobistej.

     I miejsce w konkursie zdobyła Sandra Skrzypek, uczennica kl. IV, II miejsce – Amelia Płócienniczak, uczennica kl. VI, III miejsce – Weronika Maciejewska, uczennica kl. IV. Wyróżnienia otrzymali: Agata Furman z kl. VI, Dominika Lisiak z kl. IV , Maksymilian Szymanek z kl. VI.

     Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody, a prace konkursowe zostały wyeksponowane na szkolnych korytarzach, aby zachęcały do używania pięknej mowy ojczystej.

Katarzyna Jędrzejak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.