2017/2018

Wycieczka trzecioklasistów do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ostrowie Wlkp.

     Dnia 9 kwietnia 2018 roku uczniowie klas trzecich pod opieką wychowawczyń pani Eweliny Perz i pani Ewy Stachowskiej udali się na wycieczkę do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Celem wycieczki było zapoznanie się z procesem wytwarzania mleka i produktów mlecznych.

  Wycieczka pozostawiła wśród nas bardzo miłe wspomnienia. Bardzo podobały się atrakcje przygotowane przez panią menedżer Paulinę Kryjom. Dzieci wykonały mlekoczapki, brały udział w quizach i zagadkach, doiły krowę – zdobywały tytuł „Mistrza w dojeniu krowy”, samodzielnie ubijały śmietanę aby powstało masło. Degustowały smakowite koktajle i własnoręcznie zrobione masełko.

      Pragniemy podziękować Pani Agacie Janas za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

EP

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.