2017/2018

SKO - lekcja oszczędzania

     Uczniowie klasy IV, III i II wzięli udział w ciekawej lekcji na temat oszczędzania. Z tej okazji zagościła u nas w szkole Pani Barbara Rosik – pracownik Banku PKO BP SA.

     Na zajęciach dzieci mogły porozmawiać o swoich marzeniach oraz zostały uświadomione, że wiele z nich można zrealizować oszczędzając pieniądze, a to jest możliwe za sprawą często niewielkich wyrzeczeń. Pani Barbara Rosik przyniosła również ze sobą dwie maskotki – żyrafę Lokatkę i pancernika Hatetepesa, których historie pozwoliły zrozumieć istotę zagadnienia. Uczniowie mieli okazję rozwiązać również ciekawe zadania, które zgłębiły ich wiedzę.

      Dziękujemy Pani Barbarze Rosik za ciekawą lekcję !

Magdalena Karbowiak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.