2017/2018

Arboretum Kórnickie

     Dnia 26 kwietnia br uczniowie klas młodszych wyruszyli na wycieczkę przedmiotową do Kórnika. Arboretum Kórnickie jest znanym w Polsce i za granią zbiorem drzew i krzewów z całego świata.

     Uczniowie brali udział w lekcji przyrodniczej pt. ,,Wiosną- przyroda budzi się do życia”. W trakcie obserwacji krzew i drzew, musieli wypełnić kartę pracy dotyczącą tematu lekcji. Wszyscy zadowalająca wypełnili swoje zadanie, więc z czystym sumieniem mogli udać się na posiłek do ulubionej restauracji Mc Donald’s.

EP

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.