2017/2018

Co każdy patriota wiedzieć powinien?

     W bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z młodymi czytelnikami, którego tematem był patriotyzm. Uczniowie kl. III a i III B wysłuchali opowiadań z książki Nasza Paczka i niepodległość. O sześciu polskich świętach Zofii Staneckiej.

     Przygody Jacka, Malinowskiego, Jagody, Wiktora, tworzących jedną paczkę i spędzających czas w swojej bazie stały się pretekstem do rozmów o historii Polski, konstytucji i symbolach narodowych. Dzieci przypomniały o zbliżających się świętach narodowych, zrozumiały, jak ważne jest wywieszanie flagi i dlaczego potrzebna jest konstytucja.

KSz

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.