2017/2018

Spotkanie z kulturą

     Uczniowie klas IV-VII mieli okazję przypomnieć sobie, jakie znaczenie dla sprawnej komunikacji czy budowania więzi międzyludzkich może mieć kultura osobista oraz stosowne zachowanie. 8 maja wybrali się do OCK w Ostrowie Wlkp. i obejrzeli przedstawienie przygotowane przez Teatr Form.Art z Łodzi. Humorystyczny spektakl zatytułowany „Czy ktoś widział kulturę?” to historia o nastoletnim Alku, który jest przykładem klasycznego szkolnego urwisa. Jest krnąbrny, gburowaty, nikomu nie okazuje szacunku i nie zważa na uczucia swoich nauczycieli oraz rówieśników. Dopiero poznanie Basi i wspólna pasja do muzyki powoduje, że chłopiec zaczyna zastanawiać się nad swoim postępowaniem…

Katarzyna Jędrzejak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.