2017/2018

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego

     W dniu 09.05.2018r w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wysocku Wielkim został zorganizowany I Gminny Konkurs Języka Angielskiego. W konkursie wzięło udział kilkanaście uczniów z klas VII.

     Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Chachuła i Sandra Zjeżdżałka. Konkurs był leksykalno-gramatyczny i obejmował wszystkie zagadnienia z gramatyki angielskiej. Bardzo dziękujemy naszym uczniom za reprezentowanie naszej szkoły, bo wiemy jak dużo trudu włożyli w przygotowanie do konkursu.

Aneta Powierza

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.