2017/2018

Patago 2018 - nasze sukcesy

          Tegoroczny Przegląd Małych Form Scenicznych PATAgO okazał się dla naszej szkoły pełen sukcesów.

     Chórek klas I-III zaśpiewał "Z liściem na 3/4", zajmując tym sposobem I miejsce. Zespół wokalny "Fantazja" zaprezentował "Najpiękniejsza w klasie" - I miejsce. Solistka Marika Trzeciak zaśpiewała "Ach jak przyjemnie" i również zajęła I miejsce. Chór klas IV-VII za swój utwór "Autostop" zajął 3 miejsce. Solistka Wiktoria Urbaniak kat. klas 4-6 za utwór "Czekolady ach" 3 miejsce.

     W przeglądzie brało udział również trio w składzie Aleksandra Grzela, Julia Aniołowska, Anna Pichlińska kat. zespół wokalny z piosenką "Byle jak" oraz Sandra Zjeżdżałka solistka, śpiewając "W stronę słońca" kat. klasa VII i gimnazjum.

EP

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.