2017/2018

Tryptyk Wielkanocny - podsumowanie konkursu

     Szkolny konkurs plastyczny zorganizowany przez Akcję Katolicką został podsumowany w Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac wykonanych różnymi technikami, w które włożono wiele trudu i serca. Wystawę prac można było oglądać w Kościele w Gorzycach Wielkich i był to nowy sposób ewangelizowania. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe. Nagrodzone zostały również dzieci, których prace nie zostały wyróżnione.

Anna Maroszek

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.