2017/2018

Szkolny Mistrz Ortografii

     Po miesiącach zmagań z różnymi zadaniami, dyktandami pełnymi słów zawierających między innymi: rz, ż, ch, d, ó, u, ą, ę nagrodzono uczniów, którzy najlepiej znają zasady polskiej ortografii. Przyznano im tytuł Szkolnego Mistrza Ortografii.

     Na poziomie kl. I – III najwięcej punktów zdobył Bartosz Niemiec z III B.

     Wśród uczniów kl. IV – VII najlepsza okazała się Sandra Zjeżdżałka z kl. VII.

ks

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.