2017/2018

CZYTAJMY RAZEM – PODSUMOWANIE

     Korzyści z czytania książek jest naprawdę bardzo wiele. Czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza wiedzę, wzbogaca słownictwo, inspiruje, rozwija empatię, a przede wszystkim jest świetną rozrywką dla młodszych i starszych. W naszej szkole uczniowie czytali podczas przerw i lekcji, słuchali opowieści czytanych przez pana sołtysa, rodziców oraz koleżanki i kolegów z innych klas. A niektórzy wzięli również udział w konkursie „Tę książkę warto przeczytać”. Pisząc recenzję, podzielili się swoimi refleksjami, zachęcając do sięgnięcia po daną powieść.

     A oto zwycięzcy:

I miejsce: Piotr Kuśnierczak, Kacper Kryjom – kl. V

II miejsce: Sandra Zjeżdżałka – kl. VII

III miejsce: Julia Aniołowska – kl. V.

(ks)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.