2017/2018

Opowiem ci historię…

     Biblioteka szkolna zaprosiła uczniów do konkursu literackiego, puszczenia wodzów wyobraźni i napisaniu opowiadania. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych prac. Po długich i burzliwych naradach nasze jury postanowiło wyróżnić historie dwóch uczennic. Nagrody otrzymały: Sandra Skrzypek za opowiadanie „Noc w labiryncie” oraz Anna Pichlińska za pracę „Supermocne rodzeństwo”.

(ks)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.