2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2018

     Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, ale też początek upragnionych wakacji. Gratulujemy wszystkich sukcesów zdobytych w mijającym roku szkolnym i życzymy, by wakacje były dla wszystkich przede wszystkim bezpieczne. Niech wakacyjnym dniom towarzyszy piękna, słoneczna pogoda, radość poznawania ciekawych miejsc oraz przyjazna atmosfera w relacjach z innymi. Do zobaczenia we wrześniu ! 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.