2017/2018

Wyniki Kangura Matematycznego - sukces

     Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny stał się już tradycją w naszej szkole. Co rok odbywa się w trzeci czwartek marca, a wyniki z całej Polski znane są dopiero w czerwcu.

     W tym roku szkolnym Adam Kominek uzyskał wyróżnienie w konkursie. Jest to wielki sukces, ponieważ uczeń musiał uzyskać dużą liczbę punktów w porównaniu do wszystkich biorących udział w konkursie z całej Polski. Gratulujemy!

Magdalena Karbowiak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.