2018/2019

IV Gminny Konkurs Matematyczny Klas III

Dnia 04.04.2019 roku odbył się w naszej szkole IV Gminny Konkurs Matematyczny Klas III.

Do konkursu przystąpili uczniowie z 6 szkół gminy Ostrów Wielkopolski: Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Łąkocinach i w Słaborowicach oraz Szkoły Podstawowej w Lamkach, Lewkowie, Gorzycach Wielkich i Topoli Małej. Finaliści etapu szkolnego zmagali się z 24 zadaniami zamkniętymi. Wszyscy uczniowie reprezentowali bardzo wyrównany poziom wiedzy, jednakże nie wszystkim udało się pokonać trudności podczas rozwiązywania zadań.

I miejsce zajął Jakub Kaźmierczak ze Szkoły Podstawowej w Lamkach,

II miejsce zajął Szymon Spurtacz ze Szkoły Podstawowej w Lamkach,

III miejsce zajął Karol Sadaj ze Szkoły Podstawowej w Topoli Małej.

Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i nagrody, fundatorem których była działająca w naszej placówce Szkolna Kasa Oszczędności.

Ewelina Perz

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.