2018/2019

Cyborg 2019

Kolejny sukces naszych uczniów, tym razem w XVI Konkursie Informatycznym Cyborg. Uczniowie klasy VII -Jakub Młynek i Piotr Błażejewski- 14 marca zmagali się z zadaniami informatycznymi, zarówno teoretycznymi i praktycznymi, pod hasłem "Świat komputerów z fizyką w tle".

29 marca zostali zaproszeni na ogłoszenie wyników. Po ciekawych wykładach i prezentacji robotów wyróżnienie w konkursie otrzymał Jakub Młynek. Gratulujemy!

Magdalena Karbowiak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.