2018/2019

Wyjazd do OCK

7 maja uczniowie klas VI – VIII wraz z opiekunami udali się do Ostrowskiego Centrum Kultury na spektakl pt. „Zemsta”. Tę ponadczasową komedię Aleksandra Fredry przygotowali aktorzy Teatru Współczesnego w Krakowie. W humorystyczny sposób, wplatając do spektaklu piosenki, pokazano spór między Cześnikiem a Rejentem. Uczniów rozbawił również Papkin – samochwała, a w rzeczywistości tchórz i nieudacznik.

Historia sporu o mur graniczny wciąż jest aktualna. Uczy, że „zgoda buduje, niezgoda rujnuje”.

K. S.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.