2018/2019

Szkolna wycieczka - Ziemia Kłodzka

Od 22 do 24 maja uczniowie starszych klas naszej szkoły mieli przyjemność poznawać Ziemię Kłodzką. Swoją wyprawę rozpoczęli od punktu widokowego Sky Tower we Wrocławiu, aby następnie zwiedzić nigdy niezdobytą twierdzę w Srebrnej Górze, Muzeum Kopalni Złota w Złotym Stoku, Kaplicę Czaszek w Czeremnej i Park Zdrojowy w Kudowie oraz wspiąć się na płaski jak stół wierzchołek Gór Stołowych - Szczeliniec Wielki i przejść labiryntami czeskiego Skalnego Miasta w Aderspach.

Przepięknych widoków dostarczała także lokalizacja punktu noclegowego – malowniczo położonego na wzgórzu Pensjonatu „Pod Dębem” w Wójtowicach koło Bystrzycy Kłodzkiej.

Katarzyna Jędrzejak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.