2018/2019

Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 24 października 17 pierwszoklasistów stało się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. ks. Teodora Korcza w Topoli Małej.

To był niezwykły dzień zarówno dla pierwszoklasistów, jak i ich rodziców. Dzieci z klasy I przygotowały część artystyczną, w której zaprezentowały to, czego zdążyły nauczyć się przez kilka tygodni pobytu w szkole. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i odpowiadały na zagadki przygotowane przez uczniów klasy II.

W podniosłej atmosferze każdy pierwszak symbolicznym ołówkiem został pasowany przez panią Dyrektor Grażynę Bąk. Następnie przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po uroczystości dzieci przyjęły życzenia i upominki od zaproszonych gości oraz rodziców.

ES

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.