2018/2019

Wycieczka do jednostki wojskowej

W miniony czwartek, dzięki staraniom pana Rafała Urbaniaka uczniowie klasy III odwiedzili jednostkę wojskową 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach. Uczniowie mieli okazję poznać pracę żołnierza, a także zobaczyć zabytkowe samoloty, które tworzyły historię naszego kraju. Następnym punktem wycieczki była wizyta na Politechnice Poznańskiej. Dużo emocji i radości dostarczyło dzieciom latanie na symulatorze lotu. Uczniowie zobaczyli także bibliotekę wydziałową i sale wykładowe. Cały dzień był pełen pozytywnych wrażeń i doświadczeń. Była to doskonała lekcja doradztwa zawodowego.

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki – uczniowie wraz z wychowawczynią.

Patrycja Majchrzak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.