2018/2019

Podsumowanie akcji charytatywnej na rzecz schroniska

"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy,
możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty.”
- Louis Sabin
 

Dnia 12.11.2019 roku w Międzygminnym Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim już po raz dziesiąty odbyło się podsumowanie akcji charytatywnej. Z tej okazji Pani Dyrektor schroniska – Agnieszka Nowicka dla przybyłych gości przygotowana słodki poczęstunek w postaci fantastycznego i przepysznego tortu.

Wynik tegoroczny jest imponujący, gdyż łącznie zebraliśmy razem:

2 tony 425 kilogramów i 695 dekagramów!!!

W tym roku zwycięzcą zbiórki była Szkoła Podstawowa w Szczurach, która zebrała aż 503 kg karmy, co w przeliczeniu na ucznia wyniosło 5,55 kg. Dla zwycięskiej szkoły słodki upominek ufundowała SKO działająca przy Szkole Podstawowej im. ks. Teodora Korcza w Topoli Małej.

Kolejne miejsca zajęły:

Publiczne Przedszkole w Sobótce – 178kg/ 4,45

Szkoła Podstawowa w Daniszynie –560,28 kg/4,21

Publiczne Przedszkole w Czekanowie – 2,45 kg na przedszkolaka

Szkoła Podstawowa we Wtórku – 2,28 na ucznia

Publiczne Przedszkole w Gorzycach Wielkich – 1,95

Publiczne Przedszkole w Biniewie – 1,79

Publiczne Przedszkole w Lewkowie – 1,50

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Topoli Małej - 0,85

Zespół Szkół w Gorzycach Wielkich- 0,59.

Do akcji przyłączyło się również Publiczne Przedszkole w Borowcu.

Dziękujemy, że jesteście z nami od początku, za Wasze wielkie serca i chęć niesienia tym bezdomnym zwierzętom pomocy.

Dziękujemy uczniom i rodzicom za bezinteresowność, nauczycielom za pomoc w organizacji, pracownikom schroniska za pełną organizację i zawsze miłe przyjecie, Panu Karolowi Perzowi za czas i chęć w przewiezieniu darów.

Do zobaczenia za rok ;-)

E. S.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.