2018/2019

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku w bibliotece szkolnej uczniowie poznawali „Wszystkie śledztwa detektywa Anatola” Sophie Laroch oraz różne opowiadania Agnieszki Frączek. Przez cały miesiąc uczniowie kl. V – VIII mogli rozwiązywać „Zagadki literackie”. Nagrodę wylosowała Agata Furman.

Z kolei uczniowie klas I – IV wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Mój ulubiony bohater literacki”. Do szkolnej biblioteki przyniesiono wiele kolorowych i wykonanych różnorodną techniką prac. Pojawili się na nich m.in. bohaterowie legend i baśni, a także Plastuś, Kubuś Puchatek, Martynka czy zwierzaczki z książek Holly Webb.

Jury postanowiło nagrodzić prace następujących uczniów:

1. miejsce – Oliwia Stachowiak,

2. miejsce – Antonina Rybacka,

3. miejsce – Miłosz Rachwał.

Wyróżnienie otrzymał Jakub Kosiński.

K. S.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.