2018/2019

Wyjazd do teatru

W czwartek 28 listopada uczniowie klas IV – V wybrali się do Ostrowskiego Centrum Kultury, by obejrzeć spektakl przygotowany przez Teatr Współczesny w Krakowie pt. „W krainie Narnii”. Teatralną adaptację książki C. S. Lewisa „Lew, Czarownica i stara szafa” wyreżyserował Bartosz Jarzymowski. Historię znaną z lektury szkolnej, twórcy przedstawienia zaprezentowali w nowy, zaskakujący sposób. Sztuka została wzbogacona piosenkami, efektami świetlnymi i multimedialnymi. Uczniom bardzo się to spodobało, aktorów nagrodzili gromkimi brawami.

K. S.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.