2018/2019

Obchody 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Gorzycach Wielkich

W poniedziałek 11 listopada br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. ks. Teodora Korcza w Topoli Małej uświetnili swoim występem uroczystość z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę zorganizowaną przez Akcję Katolicką przy Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Radę Sołecką Gorzyc Wielkich.

K. J.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.