2018/2019

Konkurs plastyczny

     Biblioteka szkolna oraz Filia Biblioteki Gminnej w Gorzycach Wielkich zaproponowały uczniom naszej szkoły konkurs plastyczny „Świąteczna przygoda ulubionego bohatera literackiego”. Uczniowie, którzy wzięli w nim udział, przygotowali wspaniałe kolorowe prace. Komisja konkursowa postanowiła, że nagrody otrzymają:

I miejsce – Weronika Maciejewska

II miejsce – Marika Trzeciak

III miejsce – Oliwia Bzik.

KS

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.