2018/2019

Warsztaty plastyczno-techniczne

W miniony piątek uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w warsztatach plastyczno-technicznych, gdzie mogli samodzielnie wykonać trzy odlewy gipsowe. Uczniowie od podstaw tworzyli masę gipsową, mieszając i dodając potrzebne składniki. Zajęcia dały dzieciom dużo radości i zadowolenia z uzyskanych efektów swojej pracy. Była to nauka, dzięki której poznały nową technikę i materiały plastyczne.

Patrycja Majchrzak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.