2018/2019

Drzwi otwarte 2019

Dnia 21 lutego odbyły się Dni Otwarte w naszej szkole. Uczniowie szkoły i przedszkolaki wraz z rodzicami mieli okazję odwiedzić naszą placówkę, poznać ciekawą ofertę edukacyjną szkoły. Wszystkich gości przywitała Pani Dyrektor – Grażyna Bąk. Spotkanie uświetnił chórek szkolny pod kierunkiem Pani Eweliny Perz. Następnie dzieci wraz z rodzicami mieli okazję zwiedzać szkołę, obejrzeć klasopracownie i zapoznać się z klimatem naszej placówki, a także porozmawiać z nauczycielami i dyrektorem.

ES

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.