2018/2019

Lekcja wychowania fizycznego inaczej

Dnia 15 marca br uczniowie klas 4a i 4b brali udział w lekcji wychowania fizycznego prowadzonej trochę inaczej. Uczniowie odbyli zajęcia z zakresu koszykówki, które poprowadził trener KS Play Basket Kraszewice – Bartosz Perz. Dzieci poprzez gry i zabawy doskonaliły swoje umiejętności z zakresu podań, chwytów, rzutów piłki oraz elementów gry potrzebnych we współzawodnictwie i współdziałaniu w zespole. Na zakończenie zajęć uczniowie mogli sprawdzić swoje wiadomości z zakresu koszykówki i zdobyć cenne nagrody.

EP

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.