2018/2019

Pierwszy Dzień Wiosny

Zgodnie ze szkolną tradycją 21 marca powitaliśmy wiosnę. Tego dnia uczniowie klas I-III poszukiwali pierwszych oznak wiosny podczas spaceru. Okazało się, że w ogródkach pojawiły się pierwsze wiosenne kwiaty, a w oddali było słychać śpiew ptaków.

Pożegnaliśmy definitywnie zimę paląc Marzannę na boisku szkolnym. Każda z klas przygotowała wiosenne kanapki lub zdrową sałatkę. W drugiej części dnia uczniowie klasy VIII wcielili się w rolę nauczycieli i poprowadzili lekcję z uczniami młodszych klas. Dzień upłynął w miłej atmosferze.

Patrycja Majchrzak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.