2018/2019

Konkursy matematyczne

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch konkursach matematycznych.

11 marca odbył się szkolny etap XII Powiatowego Konkursu Matematycznego. Uczniowie klasy VI zmagali się z zadaniami zarówno zamkniętymi, jak i otwartymi o różnym  stopniu trudności. 

Natomiast w czwartek 21 marca odbył się konkurs "Kangur Matematyczny". W naszej szkole już od dawna cieszy się dużą popularnością. W tym roku wzięło w nim udział 30 uczniów klas II-VIII. Ten międzynarodowy konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest w sześciu kategoriach i ma charakter jednorazowego testu. Każdy uczestnik za udział w konkursie otrzymał układankę przestrzenną. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.

Magdalena Karbowiak

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.