Nagrody Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski

 

 

Rok szkolny 2017/2018

I półrocze

  1. Zuzanna Kuśnierczak - 5,75
  2. Sandra Skrzypek - 5,50
  3. Amalia Niemiec - 5,42
  4. Dominika Lisiak - 5,25
  5. Klaudia Suś - 5,25
  6. Kacper Kryjom - 5,58
  7. Adam Raszpla - 5,42
  8. Anna Pichlińska - 5,33
  9. Piotr Kuśnierczak - 5,33
  10. Julia Aniołowska - 5,25
  11. Miłosz Deresiński - 5,25
  12. Amelia Płocienniczak - 5,92
  13. Marcjanna Łojek - 5,67
  14. Maksymilian Szymanek - 5,67
  15. Agata Furman - 5,58
  16. Karolina Ratajczak - 5,50
  17. Wiktoria Urbaniak - 5,33
  18. Aleksandra Chachuła - 5,36

Rok szkolny 2016/2017

I półrocze

  1. Kacper Kryjom - 5,50
  2. Piotr Kuśnierczak - 5,33
  3. Adam Raszpla - 5,33
  4. Amelia Płócienniczak - 5,83
  5. Maksymilian Szymanek - 5,75
  6. Marcjanna Łojek - 5,50
  7. Agata Furman - 5,50
  8. Piotr Czuba - 5,50
  9. Alicja Adamiak - 5,41
  10. Sandra Zjeżdżałka - 5,33
  11. Aleksandra Chachuła - 5,25

II półrocze

  1. Kacper Kryjom - 5,66
  2. Adam Raszpla - 5,66
  3. Piotr Kuśnierczak - 5,58
  4. Anna Pichlińska - 5,41
  5. Julia Aniołowska - 5,33
  6. Miłosz Deresiński - 5,33
  7. Bartosz Kujawski - 5,25
  8. Amelia Płócienniczak - 5,83
  9. Maksymilian Szymanek - 5,83
  10. Piotr Czuba - 5,75
  11. Marcjanna Łojek - 5,67
  12. Agata Furman - 5,67
  13. Karolina Ratajczak - 5,33
  14. Wiktoria Urbaniak - 5,25
  15. Sandra Zjeżdżałka - 5,75
  16. Alicja Adamiak - 5,58
  17. Aleksandra Chachuła - 5,58
  18. Wiktoria Cieluch - 5,33
  19. Wojciech Baraniak - 5,25
  20. Alan Matuszak - 5,25

Rok szkolny 2015/2016

I półrocze

  1. Piotr Czuba - 5,25
  2. Agata Furman 5,53
  3. Amelia Płócienniczak - 5,50
  4. Maksymilian Szymanek - 5,33
  5. Alicja Adamiak - 5,33
  6. Wojciech Baraniak - 5,67
  7. Alan Matuszak - 5,25
  8. Sandra Zjeżdżałka - 5,50
  9. Michał Górnaś - 5,33
  10. Marcelina Janoś - 5,67

II półrocze

  1. Agata Furman
  2. Marcjanna Łojek
  3. Amelia Płócienniczak
  4. Maksymilian Szymanek
  5. Alicja Adamiak
  6. Wojciech Baraniak
  7. Sandra Zjeżdżałka
  8. Michał Górnaś
  9. Marcelina Janoś

Rok szkolny 2014/2015

I półrocze

  1. Alicja Adamiak - 5,41
  2. Wojciech Baraniak - 5,75
  3. Sandra Zjeżdżałka - 5,50
  4. Michał Górnaś - 5,41
  5. Marcelina Janoś - 5,58
  6. Julia Bednarczyk - 5,33
  7. Agnieszka Dymała - 5,58
  8. Katarzyna Pawlak - 5,42
  9. Zuzanna Sadaj - 5,67

II półrocze

  1. Alicja Adamiak - 5,42
  2. Wojciech Baraniak - 5,75
  3. Maciej Hnatyk - 5,50
  4. Alan Matuszak - 5,33
  5. Sandra Zjeżdżałka - 5,67
  6. Michał Górnaś - 5,50
  7. Marcelina Janoś - 5,92
  8. Julia Bednarczyk - 5,50
  9. Karolina Buratyn - 5,42
  10. Agnieszka Dymała - 5,75
  11. Katarzyna Pawlak - 5,42
  12. Zuzanna Sadaj - 5,83

Rok szkolny 2013/2014

I półrocze

  1. Michał Górnaś - 5,50
  2. Marcelina Janoś - 5,67
  3. Agnieszka Dymała - 5,50
  4. Zuzanna Sadaj - 5,58
  5. Mateusz Szymanek - 5,73

II półrocze

  1. Michał Górnaś - 5,66
  2. Marcelina Janoś - 5,83
  3. Agnieszka Dymała - 5,50
  4. Zuzanna Sadaj - 5,66
  5. Mateusz Szymanek - 6,00

Rok szkolny 2012/2013

I półrocze

  1. Agnieszka Dymała - 5,58
  2. Zuzanna Sadaj - 5,58
  3. Mateusz Szymanek - 5,73
  4. Dominik Moritz - 5,27
  5. Patrycja Sadaj - 5,70
  6. Wiktoria Skrzypek - 6,00
  7. Kinga Jagodzińska- 5,80
  8. Szymon Zając - 5,20

II półrocze

  1. Julia Bednarczyk - 5,33
  2. Agnieszka Dymała - 5,83
  3. Zuzanna Sadaj - 5,83
  4. Katarzyna Pawlak - 5,25
  5. Mateusz Szymanek - 5,73
  6. Szymon Zając - 5,40
  7. Wiktoria Skrzypek - 6,00
  8. Patrycja Sadaj - 5,70
  9. Żaneta Kryjom - 5,50
  10. Kinga Jagodzińska - 5,80

Rok szkolny 2011/2012

I półrocze

  1. Mateusz Szymanek - 5,45
  2. Wiktoria Skrzypek - 5,63
  3. Sandra Antczak - 5,33
  4. Kinga Fikus - 5,22
  5. Aleksandra Furman - 5,22

II półrocze

  1. Mateusz Szymanek kl. IV - 5,45
  2. Wiktoria Skrzypek kl. V - 5,82
  3. Patrycja Sadaj kl. V - 5,73
  4. Kinga Jagodzińska kl. V - 5,45
  5. Sandra Antczak kl. VI - 5,78
  6. Kinga Fikus kl. VI - 5,56
  7. Aleksandra Furman kl. VI - 5,22
  8. Anna Ukleja kl. VI - 5,33
  9. Julia Wojnowska kl. VI - 5,22

Rok szkolny 2010/2011

I półrocze

  1. Patrycja Sadaj kl. IV
  2. Kinga Jagodzińska kl. IV
  3. Wiktoria Skrzypek kl. IV
  4. Sandra Antczak kl. V
  5. Kinga Fikus kl. V
  6. Weronika Sufryd kl. VI

II półrocze

  1. Patrycja Sadaj kl. IV
  2. Kinga Jagodzińska kl. IV
  3. Wiktoria Skrzypek kl. IV
  4. Dawid Rudowicz kl. IV
  5. Szymon Zając kl. IV
  6. Sandra Antczak kl. V
  7. Kinga Fikus kl. V
  8. Julia Wojnowska kl. V
  9. Weronika Sufryd kl. VI
  10. Weronika Gawlikowska kl. VI

Rok szkolny 2009/2010

I półrocze

  1. Julia Wojnowska kl. IV
  2. Sandra Antczak kl. IV
  3. Kinga Fikus kl. IV
  4. Maciej Maroszek kl. VI

II półrocze

  1. Maciej Maroszek kl. IV
  2. Mateusz Sufryd kl. IV
  3. Rafał Rokicki kl. V
  4. Weronika Sufryd kl. V
  5. Sandra Antczak kl. IV
  6. Kinga Fikus kl. IV
  7. Aleksandra Furman kl. IV
  8. Julia Wojnowska kl. IV
  9. Anna Ukleja kl. IV

Rok szkolny 2008/2009

I półrocze

  1. Jędrzej Baraniak kl. VI
  2. Jakub Gajda kl. VI

II półrocze

  1. Jędrzej Baraniak kl. VI
  2. Jakub Gajda kl. VI
  3. Przemysław Pichliński kl. VI
  4. Maciej Maroszek kl. V

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.