Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016. 



Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

Finalistka Marcelina Janoś.


I miejsce Maksymilian Szymanek

IV Międzyszkolny Konkurs Piosenki Niemiecko-Angielskiej w Gorzycach Wielkich.


I miejsce Piotr Błażejewski

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Ale Kino!"


Powiatowy Konkurs Matematyczny

Marcelina Janoś z klasy VI zakwalifikowała się do etapu finałowego.


Olimpiada Wiedzy Archimedes - Matematyka.Plus

Laureat I stopnia - Marcelina Janoś klasa VI

Laureat III stopnia - Alan Matuszak klasa V

Laureat III stopnia - Piotr Błażejewski klasa IV

Laureat III stopnia - Piotr Kuśnierczak klasa III

Laureat IV stopnia - Marcjanna Łojek klasa IV


Michał Górnaś - I miejsce w I Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych


Zakwalifikowanie się się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego - Marcelina Janoś


Marcelina Janoś uzyskała tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego i przeprowadzonego przez Wojewódzką Komisję Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych.


PATAgO o tematyce bożonarodzeniowej


I miejsce chórek klas I - III
I miejsce chór klas IV - VI

I miejsce zespół instrumentalny kl. IV - VI

I miejsce solistka instrumentalistka - Marcelina Janoś

III miejsce solistka wokalistka - Aleksandra Grzela


Powiatowy Konkurs Recytatorski "Św. Jan Paweł II - Szukałem Was" - wyróżnienie Marcelina Janoś


"Najlepszy z najlepszych" - bezpieczeństwo, pierwsza pomoc i ruch drogowy.

Wojciech Baraniak - I miejsce etap gminny, I miejsce etap powiatowy FINAŁ


III Mistrzostwa Gminy Ostrów Wielkopolski w siatkówce

Dziewczęta:

I miejsce - Topola Mała

II miejsce - Sobótka

III miejsce - Lamki

IV miejsce - Lewków

Chłopcy:

I miejsce - Sobótka

II miejsce - Topola Mała

III miejsce - Lewków

IV miejsce - Lamki


Biegi Lekkoatletyczne Gminy Ostrów Wielkopolski dla szkół podstawowych i gimnazjów na stadionie lekkoatletycznym KS „Stal” w Ostrowie Wlkp.

II miejsce Topola Mała - 120pkt.

Wyniki indywidualne:

Klasa I: Kacper Wajs - VI miejsce

Klasa II: Jakub Płócienniczak - I miejsce

            Dominika Lisiak - IV miejsce

Klasa III: Piotr Kuśnierczak - II miejsce

Klasa IV: Jakub Grzegorowski - IV miejsce

            Marcjanna Łojek - VI miejsce

Klasa V: Alan Matuszak - I miejsce

           Mikołaj Kiełtyka - II miejsce

Klasa VI: Michał Górnaś - II miejsce

            Marcelina Janoś - IV miejsce

 


II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej chłopców w Zespole Szkół w Gorzycach Wielkich.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Zmiany ustawień dotyczących cookies można dokonać indywidualnie w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.